fbpx

Vánoční nabídka voucherů

9. 12. 2020 | Akce

Vánoce a blížící se začátek nového roku dává skvělou příležitost k tomu, abychom podpořili své blízké v aktivním stylu života. Zároveň je motivovali a pomohli se splněním novoročního předsevzetí

Možná, čím dál častěji slýcháte (nebo si sami říkáte): „od ledna budu sportovat“, „od Nového roku s tou váhou začnu něco dělat“. Aby nezůstalo jen u slov, pomohu vám chopit se výzvy naplno.`

Jako motivační dárek pro vaše blízké, kteří s během nemají zkušenosti, nebo si chtějí vyzkoušet, zda to pro ně bude ta správná cesta, jsem připravil voucher START PROGRAM.

Přátele, kteří mají o svém cíli jasno a jsou ochotni pro něj udělat maximum, obdarujte voucherem INDIVIDUÁL PROGRAM.
Přemýšlíte, jak „nakopnout“ svého partnera, nebo prostě jen nechcete běhat sami? Voucher PARŤÁCI je pro 2 – 3 osoby, které do roku 2021 nechtějí skočit, ale vběhnout.

Cena a náplň služby s voucherem START PROGRAM je jednotná. U voucherů INDIVIDUÁL PROGRAM a PARŤÁCI se cena a náplň určí na základě zvolené služby.

Garantuji vám dodání voucherů do Vánoc za těchto podmínek:

  • dodání zdarma na adresu v okruhu 25 km od Krnova při platbě na účet do 23.12.2020, 10:00 hodin, nebo v hotovosti při osobním předání.
  • dodání na adresu vzdálenější než 25 km od Krnova s příplatkem 62 kč za poštovné při platbě na účet do 18.12.2020, 10:00 hodin.

Spolupráce na základě voucheru by měla být zahájena do 3 měsíců od zakoupení.

Další příspěvky