fbpx

O mně

Jmenuji se Jirka Žaloudík

Tvůj cíl, nevyčerpatelný zdroj tvé motivace, je tím nejdůležitějším, kudy se bude ubírat naše spolupráce!

Je mi 37 let a žiji v Krnově.

Jako malý jsem se věnoval různým sportům. Běžecky jsem vyrostl zejména díky orientačnímu běhu, se kterým jsem dosáhl největšího výkonnostního růstu v dorosteneckých a juniorských kategoriích. Z průměrných výsledků na okresní úrovni jsem se postupně vypracoval až ke 4. místu na MČR. Nyní se, na výkonnostní úrovni, věnuji silničnímu a trailovému běhu.

Absolvoval jsem sportovní gymnázium v oboru Sportovní příprava, kde jsem získal základní trenérskou licenci. Dále jsem pokračoval a úspěšně dokončil magisterské studium v oboru Sportovní management na VŠB – TU Ostrava. Vlastním trenérský certifikát vydaný Českým atletickým svazem.

Po 3 letech, kdy jsem jako trenér vedl, na dobrovolné bázi individuální a skupinové tréninky, jsem se rozhodl uplatnit své zkušenosti a profesionálně pomoci každému, kdo si klade výkonnostní, sportovní a osobní cíle v oblasti udržení a rozvoje své kondice.

$

Zkušenosti

Tenérství se věnuji více než 4 roky. Znalosti čerpám mimo odborné kurzy zejména z vlastní zkušenosti dlouholetého výkonnostního a orientačního běžce.

$

Partnerství

Zakládám si na důkladném a vzájemném seznámení a zjištění potřeb a cílů. Mou specialitou jsou tréninkové a kondiční plány sestavené na míru každému svěřenci.

$

Odborný servis

Aby byla společná cesta k cíli co nejjednodušší, doplňuji tréninkové plány o individuální tréninky, osobní konzultace a analýzu techniky běhu, důležitou nejen ze zdravotního hlediska.

Řekli o mně

Jirka je skvělý člověk se smyslem pro humor, na jeho tréninky chodím ráda už 3 roky. Nejvíc jsem mu vděčná, jak mě přiměl k důkladnému rozklusu a rozcvičení před závodem Mistrovství ČR veteránů v běhu do vrchu a pak se mnou dlouho čekal na vyhlášení. Díky němu jsem překonala poprvé vzdálenost 20km a pak 30km, na které bych si vůbec netroufla.
Hanka Bednarčíková, 42 let

Myslíte si, že se ve 45 letech nemůžete zamilovat? Věřte, nevěřte, jde to. Díky Jirkovi jsem poznala novou lásku svého života. Běh. Seznámil mě se vším, co potřebuji vědět, aby vztah mezi mnou a během byl trvalý, pevný, hravý a zdravý. Od krátkých tratí a asfaltu mne přivedl ke kopcům, trailům a dálkám. Moc za to děkuji!

Zdenča Kolářová, 45 let

Po porodu a mateřské pauze pro mne bylo těžké se vrátit do formy. Jirka mi sestavil tréninkový plán přímo na míru tak, že za tři měsíce jeho dodržování jsou vidět výsledky. Na spolupráci s Jirkou se mi líbilo, že uměl přirozeně zmapovat mé potřeby a na základě nich jsme společně stanovili cíle, které jsou opravdu dosažitelné. Běhat pod Jirkovým vedením je prostě paráda.

Daniela Šnirchová, 30 let

Díky Jirkovi jsem si zvykla se pravidelně protahovat, a moje pobíhání kolem řeky se přesunulo do terénu, kopců, dálek. Zrychlila jsem a získala vytrvalost a hlavně se běh stal mým životním stylem. Díky Jirko.

Lucie Hass, 42 let

Jirko, trenére, díky, že jsi mě naučil běhat! Naučil jsi mě, že běh nemusí být a není nuda! Díky!

Renata Holznerová, 40 let

Jirku znám už několik let, a proto vím, že trenérství pro něj není jen práce, ale především velký koníček a splněný sen. Jirka není jen můj trenér, ale i kamarád a jeden z mých trasérů.

 

Luboš Vachutka, 25 let /zrakově postižený sportovec/

vedených skupinových tréninků

individuálních tréninků

Spolupracuji s