fbpx

Cílená kondiční příprava

Je tvým cílem konkrétní závod? Chceš vylepšit svůj osobní rekord? Jsi hasič, policista či voják, který chce udržet svou výkonnost a úspěšně absolvovat fyzické testy nebo student připravující se na přijímací testy na vysněnou školu? Jsi výkonnostní sportovec, který chce zapracovat na kondiční stránce nebo je to tvé hobby?

Cíl spolupráce

Společně tě zrychlíme, vypilujeme techniku běhu a komplexně tě připravíme na tvůj cíl. 

Možnosti spolupráce

Parťáci

skupinový balíček pro 2-3 os.
9 200 Kč/os.
  • 3 MĚSÍCE / 12 TÝDNŮ
  • – Úvodní konzultace
  • – Úvodní společný trénink 
  • – 12 týdenní kondiční tréninkový plán na míru
  • – Týdenní hodnocení absolvovaných aktivit
  • – 6 individuálních tréninků
  • – 3 hodiny konzultace (telefon, chat, videohovor)
  • – Analýza a rozbor techniky běhu 

Detaily spolupráce

Úvodní konzultace

Seznámit se – popovídat si – nastavit spolupráci. Tato konzultace tvoří 1. základní stavební kámen pro vypracování tréninkového plánu. Vzájemně se poznáme a popovídáme si o tvém cíli a motivaci. Vytvoříme předběžný časový plán aktivit.

Úvodní společný trénink

Tento trénink tvoří 2. základní stavební kámen pro vypracování tréninkového plánu. Praktická a podrobná analýza tvé kondice. Zjistíme tvé silné stránky, na kterých budeme stavět a slabé stránky, které budeme rozvíjet. 

Tréninkový plán na míru

Ucelený osobní tréninkový plán (kondiční plán / plán pohybových aktivit) sestavený na míru. Pomocník na tvé cestě. Ukáže konkrétní kroky vedoucí k tvému vysněnému cíli. 

Individuální tréninky

Osobní tréninky, kde se zaměříme na rozvoj konkrétních fyzických schopností – rychlost, vytrvalost, síla, kooordinace. Zhodnotíme vývoj tvé kondice a případně zaktualizujeme tréninkový plán. Bude prostor i na zdokonalení techniky běhu.

Analýza a rozbor techniky běhu

Slouží k odhalení pohybových disbalancí a negativních pohybových návyků. Ty mohou vést ke zdravotním problémům a narušení efektivity a ekonomiky běhu. Natočíme tvůj běh na video. Video následně zpracuji a pomocí podrobné vizualizace budeme schopni zhodnotit tvou techniku běhu.

Týdenní hodnocení aktivit

Po každém týdenním cyklu aktivit ode mě dostaneš zpětnou vazbu, případně doporučení na další týden.

Konzultace, poradenství

Telefonická nebo on-line komunikace slouží k dotazům na jakékoliv téma z oblasti vzájemné spolupráce. Případnou osobní konzultaci, která probíhá v mé kanceláři, je nutno domluvit předem.

Pojďme se společně vydat na cestu k tvému cíli!