fbpx

Reference

vedených skupinových tréninků

individuálních tréninků

Řekli o mně

Jirka je skvělý člověk se smyslem pro humor, na jeho tréninky chodím ráda už 3 roky. Nejvíc jsem mu vděčná, jak mě přiměl k důkladnému rozklusu a rozcvičení před závodem Mistrovství ČR veteránů v běhu do vrchu a pak se mnou dlouho čekal na vyhlášení. Díky němu jsem překonala poprvé vzdálenost 20km a pak 30km, na které bych si vůbec netroufla.
Hanka Bednarčíková, 42 let

Myslíte si, že se ve 45 letech nemůžete zamilovat? Věřte, nevěřte, jde to. Díky Jirkovi jsem poznala novou lásku svého života. Běh. Seznámil mě se vším, co potřebuji vědět, aby vztah mezi mnou a během byl trvalý, pevný, hravý a zdravý. Od krátkých tratí a asfaltu mne přivedl ke kopcům, trailům a dálkám. Moc za to děkuji!

Zdenča Kolářová, 45 let

Po porodu a mateřské pauze pro mne bylo těžké se vrátit do formy. Jirka mi sestavil tréninkový plán přímo na míru tak, že za tři měsíce jeho dodržování jsou vidět výsledky. Na spolupráci s Jirkou se mi líbilo, že uměl přirozeně zmapovat mé potřeby a na základě nich jsme společně stanovili cíle, které jsou opravdu dosažitelné. Běhat pod Jirkovým vedením je prostě paráda.

Daniela Šnirchová, 30 let

Díky Jirkovi jsem si zvykla se pravidelně protahovat, a moje pobíhání kolem řeky se přesunulo do terénu, kopců, dálek. Zrychlila jsem a získala vytrvalost a hlavně se běh stal mým životním stylem. Díky Jirko.

Lucie Hass, 42 let

Jirko, trenére, díky, že jsi mě naučil běhat! Naučil jsi mě, že běh nemusí být a není nuda! Díky!

Renata Holznerová, 40 let

Jirku znám už několik let, a proto vím, že trenérství pro něj není jen práce, ale především velký koníček a splněný sen. Jirka není jen můj trenér, ale i kamarád a jeden z mých trasérů.

 

Luboš Vachutka, 25 let /zrakově postižený sportovec/

S Jirkou jsem absolvovala, pod jeho vedením, dva přípravné schodařské tréninkové cykly a jeden zimní. Tréninky byly pokaždé jiné a něčím zpestřené. Vždy bylo připraveno více variant, jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Nikdy jsem nepociťoval nátlak, jako začátečník. Vše bylo vždy řádně vysvětleno a samozřejmě proběhla i kontrola správného provedení. Jirka je veselý, komunikativní a nejen já jsem se pokaždé těšila na každý další trénink, který přinesl příjemný sportovní zážitek. Určitě Jirku doporučuji jako trenéra i člověka.
Helena, 38 let